اگر در حال حاضر امکان پرداخت یک جای مبلغ ساعت مچی محبوب تان را ندارید و یا می خواهید با بودجه فعلی تان ساعت با امکانات بهتری را انتخاب نمایید، گنجینه ساعت برای شما امکان ویژه ای را فراهم نموده است. شما می توانید ساعت مچی محبوب خود را با اقساط 2 تا 6 ماهه بدون سود و کارمزد از فروشگاه گنجینه ساعت تهیه نمایید.
در این روش خرید هیچ نوع محدودیتی از لحاظ تنوع برند و مبلغ خرید وجود ندارد و تمامی ساعت ها و از تمامی برندها امکان خرید اقساطی را دارند.
برای آشنایی با مراحل خرید اقساطی ساعت مچی، مراحل زیر را مطالعه نموده و به پشتیبانی آنلاین پیام دهید.

با روش خرید اقساطی شما می توانید از بین تمامی ساعت های موجود در سایت، ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید و محدودیتی از این بابت وجود ندارد. توجه داشته باشید که در صورتی که ساعت در زمان خرید تخفیف خورده باشد، در شرایط فروش اقساطی با قیمت عادی و بدون تخفیف به فروش خواهد رسید. همچنین هیچگونه کارمزد یا سودی برای فروش اقساطی دریافت نخواهد شد.

جهت ثبت سفارش پس از هماهنگی با پشتیبانی آنلاین، 40 درصد از مبلغ فاکتور را به عنوان پیش پرداخت (از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب) پرداخت نموده و مابقی مبلغ را طی 2 الی 3 فقره چک صیادی یک ماهه (یا دو ماهه) می توانید پرداخت کنید. (تعداد و زمان سررسید چک ها بر حسب مبلغ سفارش قابل تغییر می باشد و نیازمند هماهنگی با بخش پشتیبانی آنلاین می باشد)

بعد از واریز پیش پرداخت و تعیین مبلغ باقیمانده برای چک ها، عکس چک ها و کارت ملی را از طریق واتساپ به شماره 09026676717 ارسال کنید و منتظر بررسی و تایید همکاران بابت اعتبارسنجی چک ها باشید.

درصورتی که چک های شما از جانب عوامل فروش ما تایید گردید، به شما اطلاع داده میشود که چک ها را همراه کپی کارت ملی و کپی شناسنامه برای مجموعه گنجینه ساعت ارسال کنید، سپس سفارشتان برای شما ارسال شده و مبلغی که مانده را طی زمان مشخص شده در چک پرداخت می نمائید .

چنانچه چک های شما توسط عوامل بخش اقساط تایید نگردد، به شما اطلاع داده شده و مبلغ پیش پرداخت عودت داده خواهد شد .