۱- ارسال رایگان در سراسر ایران

تحویل رایگان گنجینه ساعت ویژه سفارش های با محل تحویل سراسر ایران است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می گردند.

۲- پیک موتوری

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد.

۳- پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

۴- پست سفارشی

کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۷۲ ساعت است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید www.newtracking.post.ir :

۵- تحویل درب فروشگاه

کلیه سفارش های مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، درب فروشگاه نیز تحویل مشتری می گردد و فروشگاه هیچ گونه مسئوولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.اگر در بازار clothes هستید، پلتفرم ما بهترین انتخاب شماست! بزرگترین مرکز خرید!